Stock code : FAIMAXP300
This item should be dispatched in 2 working days
Our delivery details:
  • Same day dispatch when ordered before 1:30pm
  • Delivery tracking via DHL
FAIMAXP300
Length: 300 mm
Type: Point.
Fitting: SDS Max.
Package Dimensions: 388 x 22 x 40mm
Package Weight: 0.52kg
Other Products within this Group
SDS Max Point 400mm